Канчо Хідеюкі Ашихара
Kancho Hideyuki  Ashihara

Ashihara International Karate Organization (A.I.K.O)

Міжнародна Організація Ашихара Карате

Ашихара Карате - контактний стиль Карате, заснований Хідеюкі Ашихарой у 1980 році, і розвивався під його керівництвом до смерті 1995 року. Ашихара Карате поєднує в собі частково Кіокушинкай Карате та техніки Дзюдо й Айкідо, які вивчав Хідеюкі Ашихара, а також основані на оригінальних техніках і прийомах, які він сам розробив і викладав своїм учням. Ашихара Карате визнають як дуже практичний стиль, відомий своїми важкими тренуваннями.

У "Світі Карате" стиль називають "Хитре Карате", в основі якого лежить Sabaki Method (миттєва дія, використання енергії суперника проти нього самого). Турніри з Ашихара Карате відрізняються від інших стилів мінімумом забороненої техніки та різноманітністю дозволеної техніки (удари руками, ногами, захоплення за кімоно, кидки).

На сьогодні у Світі існують три великі Міжнародні Організації, які практикують Sabaki Method: Ashihara International Karate Organization (A.I.K.O), New International Karate Organization (NIKO) та IKO Enshin Kai Kan (Еншин Карате).

Ashihara International Karate Organization (A.I.K.O) бере свій початок з 1988 року (тоді: Європейська Організація Ашихара Карате), Штаб-квартира розташована в Голландії.

Президент Організації - Ханші Дейв Йонкерс (Hanshi Dаve Jonkers).

В даний час в A.I.K.O входять 30 країн.


Ханші Дейв Йонкерс
Hanshi Dave Jonkers
Главная События A.I.K.O Украина Галерея Документация Контакты
2018  Ukrainian Ashihara Karate  Асоціація   Ашихара   Карате   України     Ukrainian Enshin Karate     2003  Mukolaiv Federation of Kudo  Миколаївська  Федерація  Кудо    
2007  Ukrainian Enshin Karate  Українська  Федерація  Еншин  Карате         1997  The center of Bu - jutsu  Центр  Бу - Дзюцу